Restauracja Rzeszów - Restauracja Podpromie

Team

Mateusz Doniesiewicz

Kierownik Recepcji

Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu oraz pracy w 5 gwiazdkowych hotelach w Polsce i za granicą dba o najwyższy poziom obsługi gości w naszym hotelu tak aby każdy z nich czuł się u nas jak w domu.

Dzięki jego pracy i całego zespołu recepcji nasi goście zawsze mogą liczyć na kompetentną i profesjonalną obsługę od pierwszego kontaktu do wymeldowania się po zakończonym pobycie.

To dzięki pracy recepcji każdy pobyt naszych gości staje się wyjątkowy i niezapomniany.

Agnieszka Trzyna

Manager ds. rozwoju biznesu

"Czuję się hotelarzem z powołania i wykształcenia. Już ucząc się w technikum hotelarskim w Rzeszowie, zaszczepiłam w sobie tę pasję. Podczas studiów branżowych, podjęłam zatrudnienie w jednym z rzeszowskich hoteli, gdzie zdobywałam swoje doświadczenie.

Zdobyta praktyka połączona z wiedzą sprawia, iż kontrahenci z chęcią nawiązują ze mną współpracę. Podchodzę do każdego organizowanego eventu indywidualnie, tak aby uczestnicy czuli się wyjątkowo".

Seweryn Bałchan

Szef kuchni

Jedzenie powinno zaspokajać głód – nie próżność, sprawiać przyjemność – nie trudność, być doznaniem kulinarnym – nie intelektualnym i dawać okazje do dzielenia się radością posiłku z bliskimi. Niekoniecznie na Facebooku…

Anna Pietrasz i Łukasz Pilch

Właściciele

Kochamy pracę z ludźmi, a najbardziej to, jak Ci którzy nas otaczają i Goście naszego obiektu są w pełni usatysfakcjonowani z usług przez nas świadczonych. Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenia oraz staramy się wyciągać wnioski z błędów. Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu, gdzie mamy nadzieje miło i przyjemnie spędzą Państwo czas.

Podpromie Restaurant

ul. Podpromie 12
35-051 Rzeszów

OPENING HOURS

Monday – Friday
11:00 a.m. - 9:00 p.m.

Saturday, Saturday
12:00 p.m. – 9:00 p.m.