Restauracja Rzeszów - Restauracja Podpromie

Zespół

Mateusz Doniesiewicz

Kierownik Recepcji

Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu oraz pracy w 5 gwiazdkowych hotelach w Polsce i za granicą dba o najwyższy poziom obsługi gości w naszym hotelu tak aby każdy z nich czuł się u nas jak w domu.

Dzięki jego pracy i całego zespołu recepcji nasi goście zawsze mogą liczyć na kompetentną i profesjonalną obsługę od pierwszego kontaktu do wymeldowania się po zakończonym pobycie.

To dzięki pracy recepcji każdy pobyt naszych gości staje się wyjątkowy i niezapomniany.

Diana Wilk

Manager obiektu

Pasjonatka gastronomi i hotelarstwa. Wieloletnia praktyka zagraniczna w najlepszych hotelach nauczyła ją dbania o najdrobniejsze szczegóły i to właśnie wyróżnia ją na tle innych.

Dzięki swojej wiedzy i zdobytym doświadczeniom potrafi tworzyć nietuzinkową i wyszukaną ofertę dla najbardziej wymagających gości. Sukcesy odnosi zarówno w organizacji przyjęć biznesowych, okolicznościowych jak i rodzinnych.

Jak sama mówi: "skoro ludzie potrafią latać w kosmos to wszystko da się zrobić" ;)

Agnieszka Trzyna

Manager ds. rozwoju biznesu

"Czuję się hotelarzem z powołania i wykształcenia. Już ucząc się w technikum hotelarskim w Rzeszowie, zaszczepiłam w sobie tę pasję. Podczas studiów branżowych, podjęłam zatrudnienie w jednym z rzeszowskich hoteli, gdzie zdobywałam swoje doświadczenie.

Zdobyta praktyka połączona z wiedzą sprawia, iż kontrahenci z chęcią nawiązują ze mną współpracę. Podchodzę do każdego organizowanego eventu indywidualnie, tak aby uczestnicy czuli się wyjątkowo".

Michał Ślusarczyk

Kelner

Mam na imię Michał. Moja przygoda z gastronomią rozpoczęła się w czasach szkoły, która zachęciła mnie do rozwoju w tym kierunku. Kilkuletnie doświadczenie oraz pasja, sprawiają iż moja praca daje mi wielką przyjemność. Staram się, by obsługa naszych gości była zachowana na najwyższym poziomie.

Do zobaczenia!

Seweryn Bałchan

Szef kuchni

Jedzenie powinno zaspokajać głód – nie próżność, sprawiać przyjemność – nie trudność, być doznaniem kulinarnym – nie intelektualnym i dawać okazje do dzielenia się radością posiłku z bliskimi. Niekoniecznie na Facebooku…

Anna Pietrasz i Łukasz Pilch

Właściciele

Kochamy pracę z ludźmi, a najbardziej to, jak Ci którzy nas otaczają i Goście naszego obiektu są w pełni usatysfakcjonowani z usług przez nas świadczonych. Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenia oraz staramy się wyciągać wnioski z błędów. Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu, gdzie mamy nadzieje miło i przyjemnie spędzą Państwo czas.

Restauracja Podpromie

ul. Podpromie 12
35-051 Rzeszów

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 11:00 - 21:00
Sobota - niedziela: 12:00 - 21:00

Hotel Apart 12